Çocuksu Yazar ve Çizerleri Çocuklarla Buluştu

Anasayfa Tüm Haberler Haber İsmi
Çocuksu Yazar ve Çizerleri Çocuklarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Çocuk Film Festivalinde Çocuksu Dergisi yazarları ve çizerleri çocuklarla bir araya geldi.


Konya Büyükşehir Belediyesi’nin M1 Real’de gerçekleştirdiği Çocuk Film Festivali renkli görüntülere sahne oldu. Çocuksu Dergisi’ne büyük ilgi gösteren çocuklar, Çocuksu Dergisi yazarları ve çizerleriyle buluştu. Ülkenin farklı yerlerinden gelen Çocuksu Dergisi yazarları, okurları için festivalde imza günü düzenlediler.

Çocuksu Dergisi’nde yer alan Dedektif Murat, Yılan Avcısı, Kıymet Bilmez ve Genç Evliya Çelebi’nin yazarı ve Çocuksu Dergisi Editörü Mehmet Akif Sarıkaya, Hava Tamircisi’nin yazarı ve Çocuksu Dergisi Editörü Vural Kaya, Tana’nın yazarı Osman Bozdemir, Neşeli Dere’nin yazarı Ayşegül Sözen Dağ, Küçük Bulut, Tana, Kaldırım Taşları ve Genç Evliya Çelebi çizeri Fatma Betül Alpyıldız okurlarına imza verdi. Ayrıca KOSKİ Çocuksu Yayınları'ndan olan Su ve Hayat kitabının yazarı Eshabil Yıldız da çocukların kitaplarını imzaladı.

Çocuksu Dergisi okuru çocuklar, imza gününde Çocuksu Dergisi’ni çok beğendiklerini belirterek Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ve KOSKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.
Görseller