ANA SAYFA    SU TİMİ    EĞLENCE    SU YAYINLARI    KUMBARA    AFİŞLER
 
 
 
SLOGAN YARIŞMASININ KAZANANLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

 KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün "Su Tasarrufu" konulu slogan yarışmasında dereceye giren Mustafa Emre Metin,Yıldız Dila Erkılınç, Sinem Boz ve Fatma Meryem Büyükekiz ödülünü aldı

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından www.cocuksu.org.tr sitesinde her ay düzenlenen Ayın Slogan Yarışması'nın Ağustos ayı kazananlarıMustafa Emre Metin, Yıldız Dila Erkılınç, Sinem Boz ve Fatma Meryem Büyükekiz  olarak belirlendi.
“Suyu israf et olsun sana zarar, suyu israf etme olsun sana yarar” sloganıyla Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Mustafa Emre Metin, “Dünyanın dörtte üçü su ile kaplı diye bitmez sanma, tasarruf et suyu boşa harcama” sloganıyla Ertuğrul Gazi Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Yıldız Dila Erkılınç, “Yapmazsan su tasarrufu görürsün su yokluğu, kirletirsen suyu kaybedersin onu, bir hayattır su, hayatını koru” sloganıyla Mehmet Sabri Güzel Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Sinem Boz ve “Boşa akan her damla, gözyaşı olur yarına” sloganıyla Hüseyin Sevim Köroğlu İlkokulu 5. sınıf öğrencisi Fatma Meryem Büyükekiz KOSKİ Genel Müdürlüğü Basın-Protokol Şube Müdürlüğü’ne gelerek ödülünü aldılar.
Kol saati ve çeşitli hikaye kitapları ile ödüllendirilen Mustafa Emre, Yıldız Dila, Sinem ve Fatma Meryem önümüzdeki aylarda da hazırlayacakları sloganlarla su tasarruf bilincinin kazanılmasına destek olacaklarının sözünü verdiler. Eylül ayı slogan yarışması devam ediyor. Sloganlarınızla katılabilirsiniz.
Foto Galeri